Ogłoszenia Skup aut

1 - 20 z 623 ogłoszeń
Ogłoszenia

Skup aut za gotówkę - Odkupię auto!

Kupię auto, kupię każde..., skup aut! to ostatnio bardzo popularne ogłoszenia. Wynika to głównie z faktu... drogich części samochodowych. Sporo tego typu ofert ma na celu zakupienie samochodu a następnie rozebranie go i wystawieniu na sprzedaż części. "W branży" opowiada się histore o zakupie fabrycznie nowych aut w salonie, natychmiastowego ich rozebrania i sprzedania "na części".
Jednakże nie wszystkie skupiowane auta są rozbierane. Spora część ogłoszeń dotyczy kupna samochodów konkretnych marek lub typów, np. skup aut dostawczych.

Póżniej tego typu auta są remontowane i odsprzedawane dalej, gdyż w Polsce istnieje ogromny rynek aut używanych.

Skupy aut - który wybrać?

Najlepiej kierować się ceną :) - odsprzedaj auto temu, kto da więcej $. Firmy skupujące samochody osobowe i dostawcze nie przebierają w rynku - konkurencja jest tu silna. Niekróre z nich szukają ogłoszeń "sprzedam tanio auto" i jeżeli okazja jest duża to są gotowe dojechać w każdy zakątek Polski. U nas także znajdziesz ogłoszenia "Skup aut - CAŁA POLSKA!, wszysktkie marki!, w dowolnym stanie!

Jakie auta się skupuje?

W krócie? KAŻDE!
Firmy specjalizują się w autach osobowych w tym aut firmowych, taksówek, od szkół jazdy i osób prywatnych, inne preferują skup aut dostawczych, ale są i tacy, kórzy prowadzą skup ciężarówek!