Najnowsze ogłoszenia:

Czym jest Fistak?

Fistak.pl to zwykły, prosty i darmowy ale przez to skuteczny serwis ogłoszeniowy przyjmujący ogłoszenia lokalne i ogólnopolskie. Znajdziesz u nas anonse drobne i różne w wyszczególnionych działach, ale także ogłoszenia z działu Praca, Nieruchomości, Motoryzacja i Usługi. Korzystać zupełnie bezpłatnie może każdy, w tym firmy. Nie limitujemy ilości ogłoszeń, możesz ich dodać ile chcesz, ale Twoje oferty nie mogą się powtarzać. Prosta i czytelna szata serwisu, oraz jasne zasady sprawiają, że przyjemnie się z niego korzysta co znajduje potwierdzenie w rosnącej ilości ofert i odwiedzających nas klientów.

Dlaczego Fistak jest skuteczny?

Bo jest prosty. Nie ma tu skomplikowanych rozwiązań - ogłoszenia są proste, szybkie i przez to skuteczne.

By dodać ogłoszenie nie trzeba zakładać konta - wystarczy Twój adres e-mail. Za jego pomocą będziesz zarządzać swoją ofertą (dodawać, usuwać, edytować). Ale jeżeli chcesz często korzystać z serwisu proponuję założyć konto - to wydatnie uprości i usprawni proces zamieszczania kolejnego anonsu, bo np. pola do kontaktu zostaną uzupełnione automatycznie, a Ty skupisz się tylko na treści oferty.

Czy jest darmowy?

Tak, jest darmowy, bezpłatny dla osób fizycznych i firm. Nie pobieramy opłat ani za dodawanie ogłoszeń, ani za edycję, przedłużanie czy usuwanie.

Kategorie ogłoszeń

Podział na kategorie jest prosty, tzn. wyróżniamy ich 6: