Ogłoszenia NIERUCHOMOŚCI

1 - 20 z 1278 ogłoszeń
Ogłoszenia

Skuteczne ogłoszenia nieruchomości

Naszą domeną są skuteczne ogłoszenia w obszarze nieruchomości - skuteczne czyli my po prostu pomagamy sprzedać nieruchomość. Sprzedać i już! Popularność serwisu jest podstawą w naszych działaniach.

Tysiące ludzi w Polsce, codziennie zaglądają do Internetu, chcąc zakupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość. Dlatego też Fistak zyskuje rzesze nowych klientów, gdyż jest odpowiednim miejscem na poszukiwania w zakresie „wynajmę, sprzedam, kupię nieruchomości”. Nasz serwis to niewątpliwie miejsce, gdzie można nie tylko znaleźć lokal wpisujący się w potrzeby najbardziej wymagających klientów, ale również w prosty sposób zorientować się w cenach, obowiązujących aktualnie na rynku wtórnym i pierwotnym nieruchomości. Jesteśmy pośrednikiem między klientami bezpośrednimi jak i między biurem nieruchomości a klientem i co najważniejsze jesteśmy tani, skuteczni i profesjonalni.

Z naszą pomocą sprzedasz, kupisz lub wynajmiesz wszelkiego rodzaju:

Biorąc po uwagę kwestie dofinansowań do kwot, płaconych za wynajem lokali mieszkalnych, coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem nieruchomości, a to skutkuje koniecznością poszukiwania nowych, ciekawych lokali pod inwestycje i do wynajęcia. Chętnych zarówno na zamieszczanie ogłoszeń jak i wynajem mieszkań nie brakuje. Szybka sprzedaż nieruchomości, to marzenie wielu osób, posiadających na zbyciu jakiś lokal. Istotne jest jednak, by była to nie tylko sprzedaż pewna, ale także bezpieczna. Forma, spełniająca obydwa te wymagania, to skuteczne ogłoszenia nieruchomości, które wystawiają nie tylko osoby prywatne, ale także biura nieruchomości.

W ofertach nieruchomości na Fistak.pl znajdziesz najważniejsze informacje, dotyczące interesującej Cię inwestycji, takie jak:

  • rodzaj własności,
  • rok budowy,
  • lokalizację,
  • cenę,
  • dokładny opis lokalu,
  • zdjęcia wnętrza,
  • kontakt do sprzedającej osoby.

Jest też szybko i za darmo!

W naszym portalu w prosty sposób można, zarówno zamieścić, jak i znaleźć ogłoszenie, dotyczące nieruchomości.
Co najbardziej istotne dajemy możliwość darmowego korzystania z naszych usług.
Brak konieczności zakładania konta i kosztów zamieszczania ofert sprawia, że Fistak.pl to miejsce, w którym sprzedanie domu czy mieszkania nie nastręczy żadnych trudności i będzie po prostu szybkie i skuteczne!