Ogłoszenia Dzieci i mama

1 - 20 z 195 ogłoszeń
Ogłoszenia

Ogłoszenia dla dzieci

Wszyscy, którzy mają dzieci wiedzą, że bardzo szybko w naszych domach gromadzi się dużo zabawek, ubrań, czapek, butów i bucików, z których dzieciaki szybko wyrastają. I nie ma co z tym zrobić. Chyba najlepszym sposobem na pozbycie się ich z domu jest ich sprzedaż np. na Fistaku.
Znajdziesz tu głównie ogłoszenia, w których oferowane są produkty dla dzieci i młodzieży, np. wózki dziecięce, meble dla dzieci, gry i inne przedmioty, stanowiące albo wyposarzenie pokoju dziecięcego albo akcesoria dla najmłodszych w tym dla niemowląt.

Ogłoszenia dla mamy

Mamy i ogłoszenia dla mamy :), w tym odzież ciążkowa oraz torby i torebki, w których ukryć można wiele drobiazgów gdy wychodzi się z dzieckiem na spacer. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne rzeczy dla dziecka i mamy np. odzież ciążową, chusty do noszenia, ubranka, butelki, zabawki, wózki, buciki, stroje ciążowe, nosidełka, laktatory i wiele, wiele innych... Jeśli chcesz skutecznie kupić lub sprzedać akcesoria niemowlęce zapraszamy do Nas!

Niania i opiekunka...

Skoro są dzieci, a mamy muszą iść do pracy to wprowadziliśmy dział "Niania i opiekunka" - jeżeli szukasz opiekunki dla swojego dziecka to może u nas znajdziesz odpowiedzialną osobę, która będzie mogła zająć się Twoim dzieckiem, gdy rodzice będzą zajęci.

Oferty dla dzieci pochodzą zarówno od osób prywatnych oraz firm - w tym sklepów internetowych i stacjonarnych, tak więc możesz i śmiało dodawać ogłoszenia jak i ich szukać.