Ogłoszenia Elektronika, RTV, AGD

1 - 20 z 367 ogłoszeń
Ogłoszenia

RTV, AGD i elektronika domowa czyli kuchenki, lodówki, pralki, aparaty fotograficzne...

Sprzęt możemy generalnie podzielić na kilka grup:

  1. Sprzęt RTV (radiowo telewizyjny) i zaliczamy do nich telewizory, radia, głośniki, DVD oraz elektronikę jak aparaty fotograficzne,
  2. Sprzęt AGD (gospodarstwa domowego) i możemy tu wymienić np. kuchenkę, lodówkę ale także mniejsze urządzenia jak miksery i malaksery, roboty kuchenne, itd.
  3. Sprzęt gospodarstwa domowego jak np. odkurzacze, myjki parowe, żelazka...
  4. Sprzęt elektroniczny do którego możemy zaliczyć aparaty fotograficzne, kamery a także komputer, tablety i laptopy.

Kuchenki, pralki, lodówki

Te produkty ciszą się dużym zainteresowaniem wśród kupujących, zwłaszcza tych, który szukają takiego sprzętu w okazjonalnych cenach. Mniej zamożna rodziny, osoby samotne albo studenci mają mniejsze wymagania co do wyglądu a większe co do niskiej ceny. Nie liczy się "design", liczy się, by kuchenka lub lodówka były sprawne i kosztowały niewiele. Na Fistaku możesz trafić na niezłą okazję i np. pralke kupić już za grosze, albo nawet za darmo(!).

Telewizory, radia, aparaty fotograficzne...

Tu również mamy dużą konkurencję, ale wśród kupujących, bo kto by nie chciał trafić taniego, ale sprawnego telewizora? A może kamera, aparat albo DVD, które umili wieczór? Niestety, okazyjny sprzęt szybko znika a wraz z nim ogłoszenia, więc trzeba nas po prostu odwiedzać!

Komputery i laptopy

Mamy też sporo ogłoszeń sprzedam tanio komputer lub laptopa. Pojawiają się oferty kompletnych zestawów komputerowych wraz z drukarkami, skanerami i innymi akcesoriami. Sporym powodzeniem cieszą się także części komputerowe - tu możesz wyłowić prawdziwe okacje, bo to co dla jednego już jest niewystarczające, dla innego będzie doskonałą okacją do podrasowania domowego komputera.

Telefony i tablety

Jedni polują na najnowsze Samsungi, Apple czy inne topowe marki innym zaś wystarczy tańszy ale wcale nie gorszy sprzęt jak xiaomi czy huawei. Rynek telefonów nowych i używanych jest ogromy i mamy nadzieję, że i u nas znajdziesz coś dla siebie.